svētdiena, janvāris 17, 2010

RTU puišu komandai 2 zaudējumi Ventspilī

16. janvārī Ventspilī RTU open komanda aizvadīja 3. kārtas spēles Latvijas Frisbija čempionātā, piekāpjoties abām Ventspils komandām - Flying Worms un Venstpils SB.

RTU vs Flying Worms (2:13). Šajā spēlē tika piedzīvota lielākā šīs sezonas sagrāve. RTU puiši bieži kļūdījās, bet ventspilnieki spēlēja ātri un precīzi - rezultāts likumsakarīgs.

RTU vs Venstpils SB (12:13). Lielākā drāma RTU puišu izpildījumā. Ventspilnieki spēli uzsāka nepārliecinoši,  iniciatīvu atdodot RTU komandai - pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 7:2 RTU puišu labā. Otrā puslaika sākumā rezultāta starpība tika palielināta līdz 7 punktu pārsvaram (9:2), bet tad sekoja lūzums spēles gaitā. Ventspilnieki pārņēma spēles iniciatīvu, sāka atspēlēties. Spēles izskaņā RTU komanda guva savu 12. punktu, panākot sev labvēlīgu rezultātu 12:10, tomēr tas arī izrādījās pēdējais. Venspilnieki spēja izlīdzināt rezultātu un izraut uzvaru jau pēc spēles pamatlaika beigām. Lieli prieki Ventspils SB komandai, pārdomas RTU puišiem.

Tās dienas spēlēs tikās arī divas Latvijas Frisbija čempionāta favorītes - Ultimate Decision un Flying Worms. Spēles sākumā UD puišiem ar savu aktīvo spēli izdevās piespiest ventspilniekus kļūdīties un izvirzīties vadībā ar vairāku punktu pārsvaru. Spēles beigās FW sāka atspēlēties, bet "izlieto ūdeni nesanāca sasmelt", UD varēja svinēt uzvaru šajā duelī. Arī otrā spēlē UD bija pārāki pār Ventspils SB komandu.

Bildes no tās dienas spēlēm Ventspilī var apskatīt šeit.

Tuvākās spēles RTU komandām paredzamas Lietuvas Frisbija atklātajā čempionātā, kas norisināsies 30.-31. janvārī Kedaiņos.