ceturtdiena, jūlijs 09, 2009

Vilnius Ultimate Cup 2009

11. - 12. jūlijā Viļņā, Lietuvā, tika izcīnīts otrais Viļņas kauss āra frisbijā. RTU frisbijisti spēlēja Ultimate Decision (UD) komandas sastāvā, noslēdzot turnīru 4. vietā astoņu komandu konkurencē.

Grupas cīņās pārliecinoši tika pieveiktas Stalo kalnas un Vorai 2 komandas, piedzīvots zaudējums pret Taškas - priekšsacīkstes noslēdzot 2. vietā savā grupā.

Ceturtdaļfinālā UD pretinieks bija otra latviešu komanda - Latvijas junioru (U-19) izlase. Pirmais puslaiks noritēja punkts punktā, tā izskaņā UD tomēr spēja panākt sev labvēlīgu rezultātu 7:6. Otrajā puslaikā sanāca lauzt spēles gaitu, izcīnot uzvaru - 12:9.

Pusfinālā pretī stājās lietuviešu komanda Vorai. Arī šī spēle norisinājās punkts punktā, spēles izskaņā UD izvirzījās vadībā ar rezultātu 12:10, tomēr mājiniekiem izdevās pārņemt iniciatīvu, atgūties un izraut uzvaru - 14:12.

Cīņā par 3. vietu UD sāncensis bija lietuviešu komanda Zepps. Sīvā spēlē pārāki izrādījās mājinieki - 16:13.

Vairāk informācijas par turnīru var rast organizatoru - frisbija kluba Zepps - mājas lapā, kā arī Lietuvas Frisbija federācijas mājas lapā.